Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06.02.09, 23:02   #1
Kullanıcı Profili
Admin
Administrator

Admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Tualim.NetAdmin
Kullanıcı Bilgileri
Üye No: 4
Konular: 414
Post Zuhar Adaçoğlu Biyografisi

Zuhar Adaçoğlu Biyografisi
Zuhar Adaçoğlu
Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi mezunu. Ardından Gazi Üniversitesi'ne oradan da Marmara Üniversitesi'ne geçti. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nde yüksek lisans yapmakta. İstanbul'da oturuyor ve çiziyor. Çeşitli zamanlarda karma sergilere katılıyor.
Eğitim Bilgileri
1999-1995 Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümünden mezun.
2002-2000 Gazi Üniversitesi,Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü,Resim-iş Öğretmenliği Anabilim Dalı.
2004-2002 Marmara Üniversitesi,Atatürk Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü,Resim-iş Öğretmenliği Anabilim Dalına yatay geçiş, aynı fakülteden mezuniyet.
2005 Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Resim Bölümü ,Yüksek Lisans öğrencisi(tez aşamasında)
Katıldığı Sergiler
2007 ART-İST 17.İstanbul Sanat Fuarı
2007 ’86 Kadın 86 Yapıt’ , Çekirdek Sanat, İstanbul
2004 Marmara Üniversitesi,Güzel Sanatlar Eğitimi Bölü Mezuniyet Sergisi,AKM Sergi Salonu,İstanbul.
2004’’Sanat ve Tarih buluşması ’Sarnıç’ Antik Otel,İstanbul
2004 Kasdav Resim yarışması,Kadıköy Belediyesi Sergi Salonu,İstanbul
2004 Marmara üniversitesi,Atatürk Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü,Plastik Sanatlar Sergisi,İstek Semiha Şakir Okulları Sanat Festivali,İstanbul.
2002 Gazi Üniversitesi,Gazi Eğitim fakültesi,Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü,Resim şenliği 3,Yozgat/Sarıkaya Lisesi,duvar resmi,Yozgat
2002 Karma Resim Sergisi,Türk Eğitim Derneği Sanat galerisi,Ankara
2001 ‘’Ne olacak bu memleketin hali?’’Çekirdek Sanat,Kaş Sanat Galerisi,İstanbul
1999 A.A Güzel Sanatlar Lisesi,Resim ve Heykel Sergisi,Devlet Güzel Sanatlar Galerisi,Ankara